Okey Salonuna Nasıl Üye Olabilirim

1.Adım:  Oyuna başlamak için ve takma isminizi kayıt etmek için ilk önce Java yüklü olması gerek.  Java yükle ise giriş yaptıktan sonra karşınıza Java’dan çalışan üyelik sistemi gelecektir.  Karşınıza gelen 6 farklı resimden 3 erkek 3 bayan resim bulunmaktadır. Üst kısımda varsa takma isminizi girecek ve hemen altında varsa şifrenizi gireceksiniz demektedir. Tabi’ki ilk üye olacaksanız bunları doldurarak devam edecek ve kayıt bölümüne geleceksiniz. Üst kısımdaki resimde sizlere gösterdiğimiz gibi her zaman kullanacağınız takma isim ve şifrenizi girdikten sonra Avatar seçiminizi yaparak Okey Oyununa gir butonunu tıklayacak son kayıt bölümüne geçeceksiniz.  Geçtiğiniz bölüm alt kısımdaki resimde gösterilmektedir.

Ek bilgi: Bu işlemi daha önceden yapan kullanıcılarımız 2 adım işlemini yapmaları gerek kalmayacaktır.

2.Adım: Daha önce kayıt yapılmayan ilk giriş yapan kişiler sitemizde kayıt işlemi yapmak zorundalar. Üst kısımda sizlere az önce gösterdiğimiz adımları sırasıyla yaptıktan sonra karşınıza şifre ve Mail bölümü çıkacak, burada yapmanız gereken şifremizi ve birde kendimize ait e-mailinizi yazdıktan sonra kaydet butonuna tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.
Ek bilgi: Bu işlem yapıldıktan sonra artık 1.adımda anlatıldığı gibi direk takma ad şifre yazıp oyuna gireceksiniz iyi oyunlar.
Önemli Not: Okey bölümü açılmıyor, yada donma veya siteye giriş yapamıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Okey için nick nasıl alınır?

Okey nick name almanız için sizlere tüm gerekenler sırasıyla anlatılmıştır, sizlere gösterdiğimiz adımları sırasıyla yaparsanız hiç bir sorun kalmayacaktır. Görselde gördüğünüz üzere takma isim alınarak salona giriş kolaylıkla yapılmaktadır. Bütün işlemler sonrasında isminizi hale alamıyorsanız sitemizde veya sizle alakalı bir sorun olabilir, bu sorunları bizlere yorumda belirtirseniz sizlere en kısa zamanda uzman çalışanlarımız yardım edecektir. Okey oynamak için takma isim almak resimlerde göründüğü gibi en fazla dört dakikanızı alacaktır. Yaptığınız işlemler sonrasında şifrenizi unutmayınız, unuttuğunuz şifre talebini yöneticilere başvurarak talep edebilirsiniz.

İlgili Kelimeler:

29 Kasım 2018 tarihinde Videolar kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.