Okey Heyacanı bu olmalı

Bugüne kadar okeyseli adresinden başka bir siteye girmedim. Ortak olduğum hiç bir siteye de girmedim ama geçen gün şeytan mı dürtükledi ne bilmiyorum. ustaokey.com giriş yaptım böyle bir arkadaşlık ortamını görünce biraz duygulanmadım da değil. Zira bir çok geceleri sabahlara kadar ekiple beraber uykusuz kalarak sorunları çözmeye çalışıyoruz. Ve böyle güzellikler ide görünce buda bizim ödülümüz olduğunu anlıyoruz.

Okeyseli.net ailesi olarak sizlere bir çok oyun sektöründe hizmet vermeye çalışıyoruz. Ama bazı zaman oyunlarımızda sıkıntılar yaşana biliyor. Ve hemen oyunda güncelleme yapılıyor ama bu sırada salonlara ve masalara giriş yapamayan kullanıcılarımızdan özür dileriz. Sabrınız içinde teşekkür ederiz. Eski kullanıcılarımız çok iyi bilir ve şuan da okeyseli okey alnında marka olmuş bir sitedir.  Bu marka oluşumuz uzun bir çalışmanın ve sizlerin sayesinde olmuştur.

Bizimle bu heyecanı ve birlikteliği yaşamak istiyorsanız yeniliklerimizi takip etmeniz yeterlidir.  Bugünlük yazımızı kısa tutmak istiyor çünkü yazıma biraz geç başladım çaylak okey salonlarında bulunan arkadaşlarım beni çağırıyor biraz okey oynamak istiyorum sizlerde okey salonlarımıza hemen giriş yapın ve okey keyfini yaşayınız.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

AYPARÇASI
13 Kasım 2013 - 11:35 am

okey oyununa bayılıyo

Sitemizde bulunan en güncel konular