Java Güvenlik Sorunu Çözümü

Merhabalar Değerli OkeySeli Kullanıcıları.
Bugün sitemize girdiğinizde JAVA sorunu ile karşı karşıya kaldınız.. Okey Java sistemi her geçen günü kendini yenileyerek daha güvenilir hale geliyor.. Bugün yaşadığınız sorun aslında Java’nın daha güvenilir olması için yaptığı güncellemedir. Java güncellemesi ile birlikte karşınıza çıkacak güvenlik uyarısı ile Java sizi engelliyor.. Aslında bir nevi sizin güvenliğiniz için çalışma yapılıyor.
Bugün resimdeki verdiğim örnekte Application Blocked by java security uyarı geldiğinde Java güncellene kadar Bizim hazırladığımız eski Java sürümünü yükleyerek girebilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz linkteki Javayı indirmeden önde  Sol köşedeki BAŞLAT MENÜSÜNE gelerek DENETİM MASASINDAN PROGRAM EKLE KALDIRseçeneğine gelerek  bilgisayarınızdaki tüm Javayı silmeniz gerekir. Javaları silerek Bilgisayarınızı kapatıp açtıktan sonra, buradan eski java sürümünü indirerek sitemize giriş yapabilirsiniz.
Not: Unutmayın’ki Java güncellemesi 24 saat 38 saat arasında tamamlanmaktadır. Yeni Java güncellene kadar, Eski java sürümünü kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz. Java güncellendikten sonra tekrardan en güncel Javayı Java.com‘dan indirerek en güvenilir Java ile giriş yapacaksınız. okey oyna

Bir önceki yazımız olan Canlı Okey başlıklı makalemizde canlı okey oyna, okey odaları ve oyun oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Kelimeler:

29 Kasım 2018 tarihinde Haberler kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.