Bilgisayara karşı okey’mi yoksa canlı okey’mi

Merhaba okeyseli severler bugün sizlere bilgisayar ile okey oyunu oynamanın bunun yanında canlı okey oynamanın dezavantajlarını anlatacağız. Bildiğiniz gibi teknoloji artmasıyla mobil uygulamar gerekse bilgisayarla okey oyunu oynayabiliyorsunuz. Ama en güzel okey oyunu internet üzerinden sizin gibi online canlı okey oyuncularınla okey oynamaktır.

bilgisayar karşı okey oyna

Bilgisayarla okey oynamak isteyenler genellikle canlı okey sitelerini bilmeyen yada kendini çok prof okey oyuncusu sanan kullanıcılardır. Hiç bir bilgisayar programlaması çok iyi bir okey oyunu oynayamaz. Botlar sadece taşı atar hiç bir zaman okey oyunu bitmez. Sadece sizin bitmenizi bekler sizlerde sürekli bilgisayara karşı oyun kazanırsınız. Belli bir süre sonra bilgisayarla okey oyunu oynamak sizlere sıkıcı gelir.
canlı okey

Bilgisayar okey oyunundan sıkldım canlı okey sitelerine nasıl girerim

Canlı okey sitelerine giriş yapmak çok basittir, Eskiden canlı okey sitelerine yada salonlarına giriş yapmak tam anlamıyla zulümdü. Önce üye olacaksınız sonra admin tarafından onaylanmasını bekleyeceksiniz. Ama artık okey siteleri üye olur olmaz içeri alıyor yada mail onaylama linki yolluyor.

Canlı okey oynamanın avantajları

Bilgisayarla okey oyunu oynarken bilgisayarla konuşamazsınız yada arkadaş olamazsınız. Ama sitelerde online olarak okey oyunu oynarken arkadaş çevreniz genişle ye bilir. Arkadaş listenize yeni arkadaşlarınızı ekleyerek her zaman okey salonlarına girdiğiniz zaman cevreniz le irtibat halinde olabilirsiniz. Puan listesinde sıkı bir rekabet edebilirsiniz.

bilgisayar indireceğim programla arkadaşlarımla okey oynayabilirmiyim

Evet Türkiye de bir kaç okey sitesi indirmeli okey olarak kullanıcılarına hizmet vermekte. Ama artık bir çok sosyal paylaşım sitelerinde okey oyunu patlaması olduğu için artık bilgisayara indirilen okey siteleri popülerliğini kaybetmeye başladı. Ve insanların her zaman bilgisayarıma virüs bulaşacağı korkusu yüzünden Browser üzerinden oyuna direkt giriş yapmak istiyor.

Canlı okey oyna sitelerin turnuva etkinlikleri

Bugün evinizde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz botlu okey oyunlarında asla bir etkinlik olmaz, Sadece evinizde anneniz yada eşiniz mısır patlağı yada bir nescafe önünüze koyar en büyük etkinliğiniz bu olur. :) Ama sitelerde okey oyunu oynarken turnuva etkinliklerin katılarak burada gireceğiniz en düşük dereceyle ufak hediyeler kazanabilirsiniz.

Canlı Okey Listeleri

Canlı Diğer Değişik Sitelerimiz
  1. www.okeyseli.com
  2. www.okeyseli.net
Yukarıda vermiş olduğumuz siteler hakkında bilgi

Yukarıda vermiş olduğumuz okey siteleri Türkiye’nin en iyi canlı okey siteleridir. Sizlerde bu sitelerden ücretsiz olarak kayıt olarak okey oyunu oynayabilirsiniz. Siteler denenmiş ve onay almıştır. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

İlgili Kelimeler:

13 Eylül 2014 tarihinde Genel kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.